top banner

Krtkovo hřiště

Na našich webových stránkách www.krtkovohriste.cz, najdete novou řadu produktů, které Vám jsme schopni nabídnout v maximální kvalitě splňující veškeré bezpečnostní normy dané platnou legislativou.

Akce měsíce

Partneři

Rehasport tradeSpolečnost Rehasport trade je předním distributorem rehabilitačních pomůcek ve střední Evropě. Zabývá se i edukací fyzioterapeutů formou odborných kurzů a školení. Provozuje také nestátní zdravotnické zařízení Rehabilitaci Rehasport v Praze - Benicích.
Více na www.rehasport.cz


 

AUSTRO Baumaschinen, s.r.o.AUSTRO Baumaschinen, s.r.o. - Prodej stavebních strojů Atlas, Hitachi, Terex, Ihimer, Mustang. Komplexní zákaznický servis pro majitele strojů zastupovaných značek na celém území ČR.
Více na www.austrobaumaschinen.cz

 

Krtek hledá parťáka

Krtek posiluje svůj tým - hledáme Zahradníky pro realizace zahrad

 

Máte zkušenosti s realizacemi zahrad? Máte znalosti v oblasti zahradní techniky? Jste časově flexibilní? Chcete si zvýšit odbornost? Pak hledáme právě Vás!

Pokud by jste se rádi o volném pracovním místě dozvěděli více, kontaktujte nás na telefonu 774 09 09 09 nebo zašlete svůj životopis na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Profesionální řidič - bagrista

 

Do našeho týmu Zahradnických služeb Roušal přijmeme profesionálního řidiče - bagristu s ŘP A, B, C a další pro práce v areálu našeho zahradnictví u Krtka a pro realizace zahrad. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, profesní rozvoj, odpovídající finanční ohodnocení a prémie. Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 774 09 09 09 nebo na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Prodejce rostlin do Zahradnictví u Krtka

 

Posilujeme náš tým v Zahradnictví u Krtka o prodejce rostlin v Zahradnictví u Krtka v Horních Měcholupech. Požadujeme aktivní znalost práce s PC, zodpovědnost, předchozí zkušenosti s prodejem, časovou flexibilitu. Nabízíme odpovídající výdělek a motivační složku. Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 774 09 09 09 nebo na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Budeme se na vás těšit smile

 

 

Strana 1 z 3