Novým trendem jsou koupací jezírka

Trendy v zahradní architektuře jdou neustále kupředu, což samozřejmě znamená, že vznikají nové a zcela unikátní možnosti toho, co lze na našich zahradách vybudovat. Ideálním případem jsou zahradní jezírka. Samozřejmě z naprosté klasiky a standardních tvarů se nejprve vybudovaly varianty netradiční, což postupovalo ještě dále. Doslova unikátní možností jsou poté koupací jezírka. Výkřik moderních trendů, který dokáže dokonale spojit zájmy mnohých obyvatel se zajímavým doplňkem zahrady, který bude za všech okolností skvěle vypadat.

Pro koho jsou koupací jezírka vhodný?

Samozřejmě pro každého, kdo uvažuje nad tím, že si pořídí na svou zahradu jak klasické jezírko, tak že si pořídí také bazén. Tak proč dané možnosti nespojit do jednoho unikátního prvku který je v oblibě hlavně tam, kde chcete vytvořit skutečně moderní zahradu. Svým vzhledem tak bude dané řešení skvěle doplňovat celkový nádech daného prostředí, což je dobrá zpráva pro ty, kteří chtějí vybudovat i něco nadčasového, co rozhodně patří mezi možnosti, které jsou stále více obdivovány.

Navíc je takové řešení ideální i pro toho, kdo si nechce hyzdit zahradu běžným bazénem, ale hledá takové řešení, které by do krajiny celkově zapadalo mnohem lépe. Mnohá řešení dokonce vypadají tak, že jsou skutečnými jezírky s dokonale čistou vodou, ale až po bližším prozkoumání se zjistí, že jde o unikátní projekt a kombinaci jezírka klasického, a koupacího.

Samozřejmě z naprosté klasiky a standardních tvarů se nejprve vybudovaly varianty netradiční, což postupovalo ještě dále. Doslova unikátní možností jsou poté koupací jezírka. Výkřik moderních trendů, který dokáže dokonale spojit zájmy mnohých obyvatel se zajímavým doplňkem zahrady, který bude za všech okolností skvěle vypadat.Pro koho jsou koupací jezírka vhodný?
Zahradnictví u Krtka - Koupací jezírka

Individuální návrh je samozřejmostí

Samotná realizace koupacího jezírka je vždy spojena s vašimi individuálními požadavky, které budou hrát tu největší roli. Zkrátka stačí říci své požadavky jak na velikost, tak i na umístění, popřípadě samotný tvar, nebo vzhled. Na rozdíl od klasických bazénů je zde o mnoho více prostoru pro to, proměnit vaše sny ve skutečnost. A to jak z hlediska umístění daného jezírka, tak z hlediska využití terénu vaší zahrady, tak z hlediska využití různých okrasných prvků, nebo také různých doplňků. Zkrátka vždy je možné vyjít vstříc vašim potřebám, což je plus, kterého u klasického bazénu dosáhnete jenom málokdy.

 

Jak je to s čistotou vody?

To nejzajímavější, co je na koupacích jezírkách vyzdvihováno, to je určitě čistota jejich vody. Stejně jako je klasické zahradní jezírko samostatným biotopem, který má samočisticí vlastnosti, může je mít také toto provedení. V praxi to tedy znamená, že díky použití správné technologie, ale třeba i správných rostlin nebo dalších prvků může docházet k tomu, že voda je dokonale čistá bez jakéhokoli zásahu zvenčí. Samozřejmě při častějším koupání můžete na svém těle do jezírka přinést nečistoty, a tak se samozřejmě filtrace vody doporučuje. I zde samozřejmě přijdeme s takovým návrhem řešení, který vám bude dokonale vyhovovat.

Nutno podotknout, že právě filtrování vody je jedinou nezbytnou péčí. Čemu se totiž stoprocentně vyhnete, to je chemie. Nejenom, že by měla vliv na případné živé organismy, které mohou být součástí, ale měla by vliv i na vůni vody, nebo na vaši pokožku. Dané řešení je dokonalou ukázkou toho, že pokud je cesta, jak dosáhnout čisté vody bez chemických látek, je to právě tato. A to je další důvod, proč si jezírko pořídit.Realizace na klíč

Z čeho však můžete být také nadšeni, to je možnost realizace doslova na klíč. Vaším jediným úkolem tak bude říci všechny vaše požadavky, nápady, nebo podmínky a následně už jenom odsouhlasíte návrh a cenovou kalkulaci. Vše poté už bude jenom v rukou odborníků, kteří mají jak s realizací klasických jezírek, tak samozřejmě i těchto koupacích mnoho zkušeností. A výsledkem bude předání hotové realizace, která pokud bude dokončena v letních měsících, můžete si už první den užít ničím nerušeného a naprosto unikátního koupání a osvěžení. A to třeba s celou vaší rodinou.

Zahradnictví u krtka

Sídlo firmy:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10

Adresa provozovny:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10
(KŘIŽOVATKA ULIC K MĚCHOLUPŮM A KUTNOHORSKÁ,
NAPROTI ČERPACÍ STANICI “TANK ONO”, AREÁL ZAHRADNICTVÍ)

VIRTUÁLNÍ PRODHLÍDKA


Otevírací doba: 
PO-PÁ: 9:00 - 18:00
SO-NE: 9:00 - 18:00


Prodejna:
Tel.: +420 774 07 07 07
e-mail: zahradnictvi-jandl@seznam.cz

Zahradnické služby – objednávky: 
Tel.: 777 97 77 77
e-mail: info@rousal.cz