Realizace zahrad na klíč

Také sníte o krásné zahradě, na kterou bude radost pohledět, ale realita je poněkud jiná? Zrealizovat svépomocí vkusnou a reprezentativní zahradu

není vůbec nic snadného. Nevěšte tedy hlavu, že to sami nedokážete a obraťte se na firmu, která za vás vše zařídí. Nechte si zrealizovat zahradu na klíč, ve které se budete cítit jako v pohádce. Dokonalá zahrada je soubor mnoha úkonů, které je potřeba dokonale propojit, aby byl výsledek opravdu jedinečný.

Zahrada „ušitá“ na míru

Pokud máte určitou představu o své zahradě, není problém kontaktovat zahradnictví u Krtka a tyto informace sdělit. Jestliže představu nemáte, můžete to plně nechat na odbornících. Nejprve je třeba udělat podrobný návrh realizace krok za krokem. Záleží na stavu vaší zahrady, jaké úpravy budou potřeba a také samozřejmě na velikosti. Pokud vás limitují finance, i to je potřeba sdělit. Úpravy mohou být pouze nepatrné, nebo komplexní. To vše vždy záleží na domluvě. Zahradní architekt vše důsledně zhodnotí a poté se s vámi domluví, zda s navrhovanými úpravami souhlasíte.

Možná vás napadne co si pod pojmem realizace zahrad na klíč představit? Jde o všechny činnosti potřebné k tomu, aby zahrada byla podle vašich představ. Spadá sem tedy samotný návrh zahrady, různé terénní úpravy, stavební práce, okrasná a koupací jezírka, osázení a celková úprava zahrady. Vězte, že pod dohledem odborníků lze udělat z mála něco ohromného.

Realizace zahrad na klíč
Realizace zahrad na klíč

Zakládání trávníků

Součástí zahrady na klíč je také zakládání nového trávníku. Jistě se mnou budete souhlasit, že zahradu bez trávníku si jen stěží dokážeme představit. Tráva je nejen okrasná, ale také velmi příjemná na chůzi, ležení či hraní dětí. A v neposlední řadě jak známo zelená barva uklidňuje. Můžete se sami rozhodnout, zda si trávník založíte sami nebo se svěříte do rukou odborníků. Zahradnictví Roušal vám se vším pomůže.

Samotné zakládání trávníků začíná pouze hrubou modelací terénu. Hodně záleží na tom, zda budete chtít rovný trávník, nebo dáte přednost přirozenému reliéfu krajiny. Ideální doba na výsev trav je v rozmezí dubna až do konce května, poté na podzim nejlépe v září. Trávník musí být zbaven plevele, vůbec nepůsobí pěkně, když v něm prorůstají pampelišky či sedmikrásky.

Zahradní jezírka – luxus na dosah

Specifickým přáním jsou zahradní jezírka, která dotvářejí vzhled exteriéru. Máte několik možností, buď si nechat udělat zahradní jezírko jako koupací rybníček, nebo pouze okrasné jezírko, ve kterém můžete pěstovat například ryby. Koupací zahradní jezírka bývají větší a jejich realizace je samozřejmě náročnější. Hodí se na velké zahrady. Ovšem jsou skutečně impozantní. Můžete si nechat postavit koupací oázu, ve které se budete cítit dokonale. Navíc jezírka krásně zvlhčují vzduch.Koupací jezírka mohou nahradit klasické bazény, jejichž vzhled je poněkud nudný. Takové „přírodní“ koupaliště uprostřed zahrady zaujme na první pohled. Navíc ani péče o vodu není tak náročná, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kvalita vody je regulována výsadbou, filtračními prvky a mikroflórou, která se stará o údržbu vody. Práce je tedy pro vás minimální. Navíc rybníček na zahradě je skutečně originální.


Kácení stromů

Další poměrně důležitou činností je kácení stromů. Pokácet malý stromek obvykle nebývá tolik náročné, ale co když máte na zahradě padesátiletý ořech, který má kořeny hodně hluboko v zemi. Navíc může ohrožovat střechu vašeho domu. Pro takto náročnou práci se raději obraťte na profesionální společnost, která za vás těžkou práci zrealizuje.

Zahradnictví Roušal vám garantuje ty nejlepší služby, vše za vás zrealizuje a vy se pak můžete těšit ze zcela nové a lepší zahrady.

Zahradnictví u krtka

Sídlo firmy:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10

Adresa provozovny:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10
(KŘIŽOVATKA ULIC K MĚCHOLUPŮM A KUTNOHORSKÁ,
NAPROTI ČERPACÍ STANICI “TANK ONO”, AREÁL ZAHRADNICTVÍ)

VIRTUÁLNÍ PRODHLÍDKA


Otevírací doba: 
PO-PÁ: 9:00 - 18:00
SO-NE: 9:00 - 18:00


Prodejna:
Tel.: +420 774 07 07 07
e-mail: zahradnictvi-jandl@seznam.cz

Zahradnické služby – objednávky: 
Tel.: 777 97 77 77
e-mail: info@rousal.cz