Údržba

Péče o vaši zahradu může být skutečně jednoduchá

Také jste snili o rodinném domě se zahradou, ale aktuálně se potýkáte s problémem, kdy vám práce na ní samotné bere ohromné množství času? Pokud je to tak, rozhodně nemusíte zoufat. Existují totiž možnosti, jak využít služeb profesionála a tak věnovat čas třeba vaší rodině. Údržba zahrad je dnes službou jako každou jinou a rozhodně neplatí, že by ji snad využívali výhradně podnikatelské subjekty, které tak nechávají v rukou profesionála celkovou správu budov. Dané služby totiž můžete využívat i na vaší zahradě. A co zahrnují? Pojďme se podívat na možnosti, které vám dokážou práci výrazně ušetřit.

Zahradnictví u Krtka - Údržba zahrad
Zahradnictví u Krtka - Údržba zahrad

Sekání trávy už vás trápit nebude

Pokud je něco, co současné majitele zahrad trápí nejvíce, je to zcela určitě sekání trávy. I to můžete nechat na profesionálech a využívat tak jejich služby třeba celou letní sezonu. Stačí si domluvit interval dané údržby a poté už se jenom kochat tím, jak váš trávník skvěle vypadá. A tak na něm můžete uspořádat rodinný piknik, jít si se synem zahrát fotbal, nebo si lehnout a relaxovat. A to bez toho, že byste snad museli dlouhé hodiny předtím trávit čas se sekačkou a křovinořezem v ruce.

Se sekáním trávy ale mohou souviset i četné doplňkové služby, díky kterým se můžete pyšnit skutečným anglickým trávníkem. A co mezi ně patří? Třeba vertikulace, hnojení, válcování, nebo pravidelný výsev, či odstraňování plevele. Možné jsou ale i desítky dalších služeb, a tak je jenom na vás, jaké si domluvíte a jaká tedy budete potřebovat.

I pravidelné zalévání lze zautomatizovat

Doba, kdy jste museli chodit s konví pro vodu a zalévat ručně, je dávno pryč. Stejně tak je pryč i doba, kdy jste zahradu obcházeli s hadicí a kropili všechna místa. Dnes může mezi údržbu zahrad patřit nejenom možnost využít danou službu jako takovou, ale je možné nechat si instalovat i systém automatické závlahy. Ten už pouze naprogramujete dle vašich požadavků a ve stanovený čas či interval se automaticky spustí. Jednoduché, efektivní a hlavně bezpracné řešení.

Keře i rostliny budou vždy dokonalé

Služby spojené s údržbou zahrad ale mohou být spojeny i s péčí o vaši floru. Může to být prostříhávání stromů, péče o rostliny, zkracování a stříhání keřů, stejně jako péče o další živé dekorační prvky vaší zahrady. Vše bude vypadat naprosto dokonale, jelikož profesionální řešení je zárukou nejenom pravidelně odváděné práce, ale je i zárukou zkušeností v oboru. A tak investujete i do toho, že se vašim rostlinám může v budoucnu mnohem lépe dařit. Práce zkušeného zahradníka bude totiž vždy efektivnější, než ta vaše – a to i kdybyste si o ní načetli desítky knih.Zapomeňte na nepořádek

A kam s bio odpadem, který vznikne? Ani to nemusí být vaše starost, jelikož jak posekaný trávník, tak prořezané stromy a ostříhané keře nezanechají žádnou spoušť. Vše je totiž v rámci zajišťovaných služeb ihned naloženo a samozřejmě také odvezeno k ekologické likvidaci. Totéž platí i v případě, kdy jste se o zahradu nestarali i několik let a ta vypadá natolik zanedbaně, že bude potřebovat skutečně náročnější péči. Ani ta v rámci údržby zahrad nemusí být problém. A pokud vám můžeme navrhnout ještě lepší řešení, může to být možnost nechat si zahradu nejenom zvelebit, ale možnost nechat si vybudovat zcela nové řešení, které bude odpovídat jak moderním trendům, tak i vašim potřebám.

A kdo toto všechno nabídne? Samozřejmě firma pana Josefa Roušala, jehož prezentaci můžete navštívit na adrese www.rousal.cz. Pokud hledáte zkušeného a levného profesionála, rozhodně chybu neuděláte! Tím si můžete být stoprocentně jisti. Přesvědčit se o tom můžete i prohlídkou referencí, které jsou natolik obsáhlé, že budou zahrnovat i vámi požadovaný rozsah služeb.

Zahradnictví u krtka

Sídlo firmy:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10

Adresa provozovny:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10
(KŘIŽOVATKA ULIC K MĚCHOLUPŮM A KUTNOHORSKÁ,
NAPROTI ČERPACÍ STANICI “TANK ONO”, AREÁL ZAHRADNICTVÍ)

VIRTUÁLNÍ PRODHLÍDKA


Otevírací doba: 
PO-PÁ: 9:00 - 18:00
SO-NE: 9:00 - 18:00


Prodejna:
Tel.: +420 774 07 07 07
e-mail: zahradnictvi-jandl@seznam.cz

Zahradnické služby – objednávky: 
Tel.: 777 97 77 77
e-mail: info@rousal.cz